Ogólnopolska kampania edukacyjna dla farmaceutów

Twoja rekomendacja ma znaczenie! Doradzaj odpowiedzialne.

Kampania „Doradzam odpowiedzialnie” powstała, by dostarczyć Ci wiedzy i narzędzi do odpowiedzialnego pełnienia roli farmaceuty, aby pomagać pacjentom.

Jestem farmaceutą i chce dowiedzieć się więcej

Sprawdź najbliższe webinary

Pobierz ebooka

Zobacz co mówią farmaceuci w sieci

Twoja rekomendacja ma znaczenie. Doradzaj odpowiedzialne.

Ustawa o zawodzie farmaceuty wprowadza znaczące zmiany w sposobie funkcjonowania rynku aptecznego. Od teraz to kierownik apteki decyduje o asortymencie, a każdy farmaceuta ma niezależność w rekomendowaniu wybranych produktów pacjentom. Właściciel apteki nie może już narzucić polecania konkretnych preparatów czy sposobu pracy.

Jesteśmy niezależni jako farmaceuci. Otwiera to nowe możliwości, ale i wiąże się z dodatkową odpowiedzialnością, także prawną. Pracując z pacjentem, w pełni odpowiadamy za własne decyzje. Aby robić to odpowiedzialnie, potrzebujemy rzetelnych i aktualnych źródeł wiedzy.

Kampania „Doradzam odpowiedzialnie” powstała, by dostarczyć Ci wiedzy i narzędzi do odpowiedzialnego pełnienia roli farmaceuty. Dowiesz się, w jaki sposób podejmować decyzje w oparciu o wiarygodne dane, gdzie szukać wiedzy i jak ją weryfikować. Podpowiemy jak połączyć praktykę apteczną z etyką farmaceuty oraz przybliżymy ramy prawne nałożone przez Ustawę o Zawodzie Farmaceuty.

“Chcemy, aby pacjenci otrzymywali najlepszą możliwą pomoc w aptece. Pomóż nam to zrobić i doradzaj odpowiedzialnie!”

Ebook Doradzam odpowiedzialnie

Wszystko, co musisz wiedzieć po wprowadzeniu Ustawy o zawodzie farmaceuty

W jaki sposób podejmować decyzje w aptece w oparciu o aktualną i rzetelną wiedzę? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak odpowiedzialnie wybierać preparaty i udzielać rekomendacji w aptece pobierz ebooka wydanego przez Wydawnictwo Farmaceutyczne. Znajdziesz w nim komplet praktycznych wskazówek, dzięki którym zadbasz odpowiedzialnie o dobro pacjenta.

Organizator kampanii

Partner merytoryczny kampanii

Partnerzy kampanii

Patroni medialni kampanii

Patroni edukacyjni kampanii

Sprawdź wydarzenia

Zapisz się raz, a otrzymasz od nas zaproszenie na 3 webinary. Przygotowaliśmy dla Ciebie kluczowe zagadnienia: doradzanie w oparciu o EBM, odpowiedzialność prawna oraz sprzedaż vs etyka. Sprawdź terminy i zapisz się już dziś!

Webinar Doradzam odpowiedzialnie

Odpowiedzialność prawna a Ustawa o zawodzie farmaceuty

Ustawa o zawodzie farmaceuty wprowadza wiele zmian w funkcjonowaniu rynku aptecznego. Dowiedz się, w jaki sposób wpłynie na Twoją pracę, a także jak uniknąć konsekwencji prawnych wynikających z ustawy o zawodzie farmaceuty w pracy w aptece.

Data: 29.04.2021

Godzina: 19:00 - 20:15

Ekspert: Monika Bartwicka, prawnik

Webinar Doradzam odpowiedzialnie

Poradnictwo oparte o Evidence Based Medicine

W jaki sposób wybierać produkty polecane pacjentom i nie narażać się na konsekwencje prawne wprowadzone przez ustawę o zawodzie farmaceuty? EBM i etyka w praktyce aptecznej.

Data: czerwiec 2021

Ekspert: mgr farm. Konrad Tuszyński, Dyrektor ds. Naukowych 3PG

811-8114232_silhouette-grey-person-icon
Webinar Doradzam odpowiedzialnie

Sprzedaż czy poradnictwo?

Jak połączyć etyczne wykonywanie zawodu farmaceuty i działalność biznesową apteki? Dowiedz się, czy jest to możliwe i jak do tego podjeść w praktyce.

Data: sierpień 2021

Ekspert: nazwisko prelegenta wkrótce

Zapisz się

Jeden zapis – rejestracja na 3 spotkania!

Tytuł zawodowy(Wymagane)
W związku z rejestracją na webinary, administratorem Twoich danych osobowych jest opieka.farm sp. z o.o. Pełną informację o przetwarzaniu danych przeczytasz tutaj.
Webinary zawierają bardzo przydatne treści dla pracowników aptek. Udostępniamy je za darmo, w zamian za co chcielibyśmy później móc skontaktować się z uczestnikami w celu zaproponowania innych naszych usług lub produktów, kierowanych do branży farmaceutycznej. Prosimy o zaznaczenie poniższej zgody:(Wymagane)

Farmaceuci w sieci

Jak rozumieją swoją rolę farmaceuty inni przedstawiciele naszego zawodu? Co rozumieją poprzez doradzanie odpowiedzialnie? Dołącz do naszej akcji i podziel się swoją opinią. Opublikuj opinię w mediach społecznościowych oznaczając fanpage na Facebooku

O kampanii

Kampania „Doradzam odpowiedzialnie” powstała, by wspierać farmaceutów w odpowiedzialnym pełnieniu swojej roli w systemie ochrony zdrowia. Wśród celów kampanii są:

Kampania ma charakter niezależny i nie wspiera konkretnych marek, produktów ani producentów.

Skontaktuj się z nami

Kontakt dla Partnerów, Organizacji i Instytucji

Klaudia Grzesiak

k.grzesiak@3pg.pl

+48 512 819 280

Kontakt dla firm identyfikujących się z misją kampanii

Mateusz Szczybyło

m.szczybylo@3pg.pl

+48 535 231 044